©2017 by lktopol. Proudly created with Wix.com

Detská halová liga, Trnovec nad Váhom

January 27, 2019

161.1. 2019 sa v Trnovci nad Váhom stretli mladí lukostrelci na halovej súťaži. Na takejto súťaži boli lukostrelci z nášho klubu asi prvý krát. Takže pre všetkých zaujímavá novinka. 

Strieľalo sa na papierové, netradičné terče. Všetci poznáme tie farebné. No tieto boli bielo-čierne a v strede bolo X. Zásah "X" mohol na konci rozhodnúť, ak dvaja či viacerí lukostrelci nastrieľali rovnaký počet bodov. Na výstrelenie 4 šípov mali 3 minúty.  Nasledovalo 10 sekúnd, za ktoré sa museli strelci vymeniť na pozíciách. V skupine boli štyria strelci - strieľali po dvoch.  

Strelci boli rozdelení do vekových kategórií. Aj napriek tomu, že to bola súťaž, bola tam priateľská atmosféra. Opäť sme sa potešili, že deti nesedia doma, ale prišli sa zabávať, spoznať nových strelcov a možno vznikli aj nové kamarátstvá. A pokiaľ sa deti zábavali, rodičia obzerali nové luky a niektorí strelci sa veru aj dočkali. Niekto si kúpil nový luk, ramená či tetivu...každý si vybral to svoje. 

Verili sme, že máme v klube šikovných strelcov a to sa aj potvrdilo. Deti si vybojovali miesta na stupňoch víťazov.

1. miesta získali: Tomáško Karas, Sofia Dobiášová, Sabča Sekmanová, Lucia Patáková, Alan Kubaliak

2.miesta získali: Natália Mikušová, Marcel Plekanec, Erik Stieranka, Dorotka Dubná

Najväčším víťazstvom však bol spoločne strávený čas s rodičmi a kamarátmi.

 

Všetkým deťom gratulujeme, sme na nich hrdí. Zároveň tiež želáme veľa energie do tréningov.

 

 

Please reload

Our Recent Posts

Hajnovejská tridsiatka

February 5, 2020

Detská halová liga, Trnovec nad Váhom

January 27, 2019

MALINOVO - 20.1.2018, 4.kolo zimnej ligy

January 23, 2018

1/1
Please reload

Tags

Please reload

 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now