©2017 by lktopol. Proudly created with Wix.com

Prvá klubová súťaž o najlepšieho strelca klubu

October 7, 2016

V sobotu 7.10.2017 sme si urobili prvú klubovú súťaž o najlepšieho strelca klubu. Počasie nám celkom prialo, až na vietor, ktorý neskôr utíchol. Pripravené boli aj pohyblivé terče, 3d zvieratko, terče aj na čas. Všetkým by sme chceli poďakovať za účasť. Jurajovi, Jakubovi a Jožkovi za pomov pri príprave terčov. Veronike za prípravu občerstvenia. Prikladám pár foto. No a samozrejme - gratulujeme najlepšiemu strelcovi nášho klubu - Jurajovi! 👏👏👏👏👏

 

 

Please reload

Our Recent Posts

Hajnovejská tridsiatka

February 5, 2020

Detská halová liga, Trnovec nad Váhom

January 27, 2019

MALINOVO - 20.1.2018, 4.kolo zimnej ligy

January 23, 2018

1/1
Please reload

Tags

Please reload

 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now