Search
  • Martin

Zlín - Kostelec

8. február

Prečo si neskočiť prvý krát do zahraničia. V mrazivé ráno sme vyrazili omrknúť našu západnú hranicu a šup ho do Zlína – Kostelec. Snehu veru nebolo, ale namrznuté bolo riadne. Výprava pozostávajúca zo Sašky Kmeťkovej, Tomáška Karasa a mňa reprezentovala náš klub. Aby nám bolo v aute veselšie, vzali sme aj Edka Krajčíka.

Rozdelenie do skupín a tréning bol hneď za nami a už sme aj začali strielať. Ako vždy som si nemohol odpustiť montovať sa do ich dovedností a snažil som sa ich vyburcovať k vysokým výkonom. Na to, že Saška strieľala ešte pred 3 týždňami meter vľavo a vpravo sa teda riadne zaostrila a tam kde som sa ja uspokojil s terčom, tak decká sa usmievali na fotkách pri desiatkach a jedenástkach. Skončilo to tak, že keď boli konečne výsledky hotové, tak v kategórii TRRB deti chlapci si Tomáško s prehľadom odnášal prvé miesto, Saška na to, že to bola jej prvá súťaž, tak skončila v kategórii TRRB deti dievčatá na peknom piatom mieste. Edko si v kategórii BB veteráni muži odnášal druhé miesto a ja som sa ako vždy uskromňoval so šiestym miestom v kategórii TRRB muži. Moja výhovorka“ veď nás je vždy najviac“ mi vždy fungovala.

Radostná cesta domov sa skončila dobre.


3 views0 comments

Recent Posts

See All

Z dôvodu protipandemických opatrení sa posledné finálové kolo Slovenského pohára neuskutočnilo. Napriek tomu nám sedem kôl úplne stačilo na to, aby sme boli vyhodnotení. Celkovo sme skončili takto. B