Search
  • Martin

West Cup - Malinovo

4.júl

Ďalšie kolo West cupu sme si užili v Malinove. Horúce počasie bolo úžasné. Z nášho klubu sa Lucka Patáková umiestnila vo svojej kadetskej kategórii BB na šiestom mieste. Jej osobný tréner a otec v jednej osobe sa umiestnil medzi mužmi BB na ôsmom mieste. V Kategórii TRLB muži si z desiateho miesta vylepšoval svoje skóre Peter Dobiáš.

TRRB deti opäť patrili našim. Za chlapcov prvé miesto získal Tomáško Karas, za dievčatá prvé miesto Saška Kmeťková a po technických problémoch s lukom skončila na štvrtom mieste Sofia Dobiášová. Medzi mužmi som zostal verný piatemu miestu.


6 views0 comments

Recent Posts

See All

Z dôvodu protipandemických opatrení sa posledné finálové kolo Slovenského pohára neuskutočnilo. Napriek tomu nám sedem kôl úplne stačilo na to, aby sme boli vyhodnotení. Celkovo sme skončili takto. B