Strieľame všetci v naozaj silne zastúpených kategóriách. Nikdy sme si nezávideli, že ten strieľa tak a ten onak. Radíme si a učíme sa navzájom. Nie je to nikdy o jedincovi. Viem, že pokiaľ jeden z nás potrebuje pomoc, stačí napísať do našej skupiny a minimálne dvaja, traja sú hneď ochotní prísť. O tom všetkom je súdržnosť a priateľstvo, ktoré sme si medzi sebou vybudovali. A preto Vám všetkým blahoželám k dosiahnutým výsledkom. Verím, že aj napriek tomu, že tento rok nezačína najlepšie, tak sa opäť budeme stretávať, zabávať sa a spoznávať nových ľudí a nadväzovať nové priateľstvá.

Tento rok bude opäť o nás. Lebo my sme ten celok. My sme lukostrelecký klub TOPOĽ.

LUKOSTRELECKÝ      KLUB TOPOĽ

Založený  1. 12. 2016

O NÁS

1. 12. 2016 vznikol lukostrelecký klub Topoľ zaregistrovaním do zoznamu občianskych združení na Ministerstve vnútra Slovenskej Republiky.

Ako sa hovorí - bola to láska na prvý pohľad. V auguste Martin držal prvý krát luk. Onedlho už veselo trénoval na dvore. Po nápade manželky Moniky - založiť si na sociálnej sieti skupinu nadšencov pre lukostreľbu sa uskutočnili prvé spoločné stretnutia, tréningy, debaty....A aj nápad založiť klub. Na začiatku nás bolo 7 dospelých. Postupne sa rozrastáme, čo nás veľmi teší.

Do klubu pribudli aj deti, ktoré sú veľmi šikovné. Našim hlavným cieľom je stretnúť sa spolu na tréningoch či súťažiach, motivovať deti k aktivite na čerstvom vzduchu, utužovať priateľstvá. Samozrejme nás vždy veľmi tešia všetky úspechy a zlepšenia. Preto niektorí členovia absolvovali aj dvojdňový workshop na získanie zručností, ktoré odovzdávajú ďalej na tréningoch.

Ak potrebujete poradiť, čokoľvek sa opýtať, neváhajte nás osloviť.

Foto: prvá fotografia z oficiálneho stretnutia klubu

Predseda klubu: Monika Karasová

Podpredseda klubu: Peter Dobiáš